600 forintra 1119 ft jöhet (összoddsz: 1,86563).

Hoffenheim - Bayern München 2 (1,38) - kezdés: 15.30

Manchester Utd. - Norwich 1 (1,14) - kezdés: 16.00

Blackburn - Manchester City 2 (1,45) - kezdés: 16.00

Rangers - Hibernian 1 (1,15) - kezdés: 16.00

800 forintra 2099 ft jöhet (összoddsz: 2,623311).

-----------------------------------------------------------

24 383 forintom volt, a fogadások után 20 383 forintom maradt (4000 forintért fogadtam).

Sok-sok szerencsét mindenkinek! Üdvözöllek benneteket: karthago.

Tessék választani: Real, Barca, Juve, City, Chelsea!

Üdv mindenkinek, karthago ismét mosolygósan köszönt titeket! A keddi napot pozitív mérleggel zártam, de megjártam a mennyet és a poklot is. Bár a kötéseim elmentek (1. a Fener nem bírt otthon a tíz emberrel játszó Manisasporral, s bár a 95. percben gólt lőtt, ezt nem adták meg, 2. az Interből végre kihajították Gasperinit, 3. a Go Ahead Eagles csak hosszabbításban tudta legyőzni a Helmondot, kár, a tippmixen csak a rendes játékidő számít), a szimpltippek jöttek. Az Istres hátrányból fordított, a REal Sociedad nagy nehezen legyűrte a Granadát, a Burnley pedig...Nos, a Burnley úgy hozott plusz ezret, hogy 0-1-re állt a félidőben, de egészen a 89. percig izgulhattam a győztes góljáért. Annak nagyon örültem, szép volt srácok, köszönöm!

Mára rengeteg meccsem van, spanyol, olasz, francia bajnokik, különböző kupacsaták, szóval  szerda sem lesz unalmas. Sőt! Íme a tippek, fogadjátok ismét szeretettel, s döntsetek belátásotok szerint.

Santander-Real Madrid 2 (1,19) - kezdés: 20.00

1000 forintra 2306 ft jöhet (összoddsz: 2,3064371).

Chelsea-Fulham 1 (1,30) - kezdés: 20.45

1000 forintra 2212 ft jöhet (összoddsz: 2,2115293).

Szpartak Moszkva-Nyizsnyij Novgorod 1 (1,25) - kezdés: 18.45

Marseille-Evian 1 (1,40) - kezdés: 19.00

Juventus-Bologna 1 (1,30) - kezdés: 20.45

900 forintra 2048 ft jöhet (összoddsz: 2,275).

Szombatra egy Real-meccs és a franciák

Szép napot mindenkinek! Csütörtökön megtört a jég, bár az egyik spanyol kosármeccs felettébb izgalmasra sikeredett. De bejött a hármaskötés és az én olvasatomban most ez a legfontosabb.

Szombatra az alábbi tippjeim lennének. Sietek, mert fogy az idő.

1000 forintért 2000-et kaphatok vissza.

Esetleg meg lehet fogadni a Haladás-Vasas meccset 1, X-re...

A fogadások után maradt 33 334 forintom.

YOSSARIAN TIPPJEI:

Egyesével:

Palermo - Bari 1 1,45

Roma - Milan X,2 2,05 (X esetén visszakapom a pénzem)

Bundesliga-mix:

Leverkusen - Hamburg 1

St. Pauli - Bayern 2

Nürnberg - Hoffenheim 1

Stuttgart - Hannover 1

Viva, La Liga!!!

Ez azzz!!!! A Pacos kisebb meglepetésre 1-0-ra győzött az Olhanense ellen, míg a Monaco ikszre hozta meccsét a Nice ellen. A portugál meccsen korán eldőlt minden, míg a franciáknál a 85. percig a hazaiaknak állt a zászló, ám akik megfogadták duplaesélyeimet és netán kettős kötésben meg is játszották, boldogan és elégedetten hajthatták nyugovóra kobakjukat.

Nekem is édes álmom volt - még gólt is lőttem Németország válogatottjának...beteges? áááá, dehogy! -, de mint már oly sokszor mondtam, a fanfárokat nem hallgathatom sokáig, bármennyire is édes a dallam, amely belőlük árad. Jön a következő feladat, máris készen kell állni a következő tettre.

Találós kérdés: tegnap ugye Portugália és Franciaország volt a célállomás, de melyik az az ország, amelyik a kettő között található meg Európában? Na melyik? Ige, Spanyolország! S ha már Hispánia, akkor La Liga, vagy Primera Division, ahogy tetszik.

Szóval az első osztály. Vasárnap délután a bajnokság futottak még kategóriájába tartozó együttesek jutnak általában szóhoz, én ezek közül választanék kettőt.

Sporting Gijón-Real Sociedad: a 17. a 10.-et fogadja, s bár majdnem minden ellene szól, én mégis úgy vélem, a Gijón nem engedi oda az összes pontot a jobb formában lévő vendégeknek. Legutóbb, 2008 márciusában 1-0-s hazai siker született, s bár a Sporting öt meccse nem nyert, szerintem tényleg nem kap ki. A Real Madrid is alig bírta legyűrni, az Osasuna is csak szerencsével diadalmaskodott (egyaránt 1-0), én viszont úgy vettem észre, hogy van tartása ennek a csapatnak. És ezt ma be is bizonyítja!

Santander-Deportivo: hasonló a helyzet ebben a szereposztásban is, a 16. a 13.-at látja vendégül, tehát elvben jobb csapat érkezik soros ellenfeléhez. Ezt a párosítást a múlt is nehezíti: a Racing legutóbb 2006 novemberében, Spanyol Kupameccsen nyert a La Coruna ellen, az elmúlt öt évben a bajnokságban viszont szinte semmi sem jött össze ellenük. No, talán most!

A találkozókra egyaránt 17 órakor kerül sor.

Ismét két "nehéz" meccs, íme a két duplaesély!