Jó reggelt! kelbo jelentkezik a vasárnapi bejegyzéssel.

Cagliari - Fiorentina Tipp: 2.5 gól felett (1.70) - kezdés 15:00

• A Serie A 13. fordulójában a 16. Cagliari fogadja a 11. Fiorentinát.
  • A hazaiak egy nagyon jó meccsen vannak túl, múlt hétvégén 3-3-as döntetlent értek el Nápolyban. Azon a meccsen inkább a Napolinál volt többet a labda, de a Cagliari nagyon jól kontrázott és ennek köszönhetik az 1 pontot.
  • Jó hír a Cagliari számára, hogy eltiltásból visszatér Crisetig és Ibarbo, kettejük közül otóbbi a kezdőcsapatban találhatja magát. Van 2 játékos akiknek szereplésük kérdéses, névszerint Ekdal és Avelar, de Sau és Eriksson személyében van 2 olyan játékos is aki biztosan nem lép pályára.
  • A Fiorentina rosszul kezdte a szezont, ám most úgy tűnik, hogy a Verona legyőzésével átszakadt egy gát, hiszen hétközben az EL-ben is nyert a csapat, méghozzá a Guingam vendégekélnt, úgy, hogy 1 félidőt emberhátrányban játszottak a Lilák.
  • Vincenzo Montella az EL meccsre pihenőt adott Mario Gomeznek és Josip Ilicicnek, előbbi keretben sem volt, utóbbi pedig 90 percet töltött a kispadon. Helyüket Marin és Babacar vette át a Guingam ellen ma viszont Gomez és Ilicic rohamozhatja majd a Cagliari kapuját.
  • 4 sérültje van a vendég alakulatnak, Rossi, Pasqual, Bernardeschi és Lupatelli sem fog ma játszani.
  • A Cagliari önbizalma a Napoli elleni 3-3 után biztosan az egekben van és ezáltal hazai pályán 100%, hogy győzelemre fognak játszani. Támadósoruk erős, viszont a védelmük ingadozó, és ez a Fiorentinára is igaz, szóval van érték az overben.
  • Cagliari, várható kezdőcsapat: Cragno - Pisano, Rossettini, Ceppitelli, Balzano - Ekdal, Conti, Dessena - Farias, Ibarbo, Cossu.
  • Fiorentina, várható kezdőcsapat: Neto - Tomovic, Rodríguez, Savic - Cuadrado, Aquilani, Pizarro, Valero, Alonso - Ilicic, Gomez.

Heatnation amerikai foci tippeket hoz vasárnapra. Üdv.

Pittsburgh Steelers 1,50

• Mindkét csapat a rájátszásért küzd, hiába a Szentek negatív mérlege.
  • A Pittsburgh 3 fontos védőjét is visszakapja ezen a meccsen, a rookie Ryan Shazier, és a rutinos Ike Taylor-Troy Polamalu páros is játszhat.
  • Ez nagyon fontos erősítés a hazaiak számára. Ám Cortez Allen sérülése miatt majd nem játszhat, ez elronthatja a szurkolók kedvét.
  • A New Orleansnál a futók visszatértek, de hiába térnek vissza ha nem használják őket annyira.
  • Két hasonlóan erős támadósor találkozik, viszont a Steelers védelme erősebb és a hazai pálya is velük van.
  • Érdekesség, hogy az NFC Dél vs AFC Észak csatáját 1-10-1-re nyeri az AFC Észak. Az egyetlen vereség az egy utolsó perces TD-vel jött össze a döntetlen pedig egy kihagyott FG miatt jött össze.

New York Giants 1,65

• Ugyan gyenge szezont fut a Giants, de a Jaguároknál még így is jobbak.
  • A NY az utóbbi meccsein azért szoros meccseket tudott hozni a gyengélkedés mellett is.
  • Sok fog múlni a turnover mutatón, ugyanis Eli Manning és Blake Bortles sem vigyáz eléggé a labdára.
  • Odell Beckham, Rashard Jennings, Larry Donell és Andre WIlliams is esélyes egy TD-re.