NBA tippekkel érkezik Heatnation, nézzük mire érdemes pénzt tenni a mai napon.

Utah Jazz - Minnesota Timberwolves, Minnesota Timberwolves 1,47- kezdés 3:00

• A Utah gyengécske alakulat inkább a jövőre koncentrálnak, minden fontosabb statisztikában hárul állnak, miközben a Minnesota még harcban a rájátszásért és úgy kellene nekik ez a siker mint egy falat kenyér.
  • A Jazz tegnap játszott a Portland vendégeként és ki kaptak 8 ponttal, az hozzá tartozik a meccshez, hogy a Trail Blazers legjobbja nélkül játszott és a meccs kisebb szakaszára Nic Batumot is elvesztette a Blazers ám ezt sem tudta kihasználni a Utah. A hazaiak nem is remekelnek az All-Star szünet után 2 meccset vesztettek és back-to-back meccseken nem is teljesítenek kiválóan(5-10). A mai meccsen Derrick Favors fog hiányzoni aki a csapat kezdő centere.
  • A Timberwolves egy meccset játszott az szünet után azt meg is nyerte az Indiana Pacers(!) ellen. Nikola Pekovic már régebb óta hiányzik ahogyan Kevin Martin is őket eddig hellyel közel sikerült pótolni, de a mai meccsre már Ronny Turiaf sem bevethető az ő hiánya sokat számíthat, de a cseréje a 3. számú center Gorgiu Dieng sem kis pályás játékos. Dieng újonc, de komoly játékosnak számított az egyetemen is ugyanis Év védője volt az NCAA-ben és bajnokságot is nyertek épp a jelenleg Utah Jazzt irányító akkori Michigan játékost Trey Burke-öt legyőzve.
  • A jobb csapat diadalmaskodik, az a fő érvem.

Milwaukee Bucks - Indiana Pacers, IND Pacers-IND Pacers 1,33- kezdés 2:30

Milwaukee Bucks - Indiana Pacers, Indiana Pacers -9,5 pont 1,61- kezdés 2:30

• A Pacers a legutóbbi meccsén kikapott, most javítania kell ugyanis a Miami Heat már ott lohol mögöttük és készen állnak az esetleges előzésre is. A Milwaukee csak vergődik, 9 győzelmet számlálnak több mint 50 meccs alatt ami botrányos.
  • A Bucks amúgy is a draftra készül és arra, hogy ott minnél jobb pozícióban legyenek, ezzel szemben a Pacers kitakarította Danny Granger lejáró szerződését és a Philadelphiától megszerezte Evan Turnert aki a 76ersben 17,4 pontot, 6 lepattanót és 3,7 gólpasszt átlagolt, vele nagyon jót húzott a gárda.
  • A Bucks-t egy szedett vetett Denver Nuggets is elpáholta, így a Pacersnek is ezt kell tennie.

Golden State Warriors - Brookyln Nets, Összesített pontok 199,5 felett 1,74- kezdés 4:30

Ötletként:

Atlanta Hawks - New York Knicks, Atlanta Hawks 1,68- kezdés 1:30

• Mindkét csapat back-to-back érkezik, de a New York Knicks az Orlando otthonában egy kétszeri hosszabbításos meccsen kapott ki.
  • A Hawks eközben Detroitban vizitált és kapott ki, az Atlanta tegnap nélkülözte Jeff Teaguet de őt Mack jól pótolta 21 ponttal, 6 gólpasszal és 4 lepattanóval, DeMarr Carroll visszatért és ugyan gyenge teljesítményt nyújtott(4 pont, 3 lepattanó) a mai meccsen fontos szerep hárul majd rá Carmelo Anthony miatt. Al Horford már régóta hiányzik és a helyettük teljesítő Pero Antic és Gustavo Ayon is sérült, de Mike Scott kiválóan játszik és tegnap is odatett egy 20 pontos 5 lepattanós meccset, a kezdpben pedig a veterán Elton Brand teljesít. A padról a már említett Scott és Lou Williams tehet hozzá értékes pontokat.
  • A Knicks tegnap egy nagyon megterhelő meccset játszott, 5 játékos is 42 perc felett játszott, sőt Carmelo Anthony 50 fölé ment. A Knicks is sérülésekkel bajlódik, Kenyon Martin, Iman Shumpert, Andrea Bargnani és Beno Udrih sem játszhat ma este. A NY szezonja egy rémálom, idegenben szenvednek(9-16), februárban mindössze 2-7 és back-to-back meccsek második meccsén 4-7 a mérlegük.
  • Egyik csapat sincs bombaformában ám én az Atlanta mellett teszem le a voksom, de a csapatok gondjai miatt óvatosan a tétekkel.

Játékos teljesítmény:

Vince Carter(DAL Mavericks)pontjai 10,5 felett- 1,83

• Nagyon fontos láncszeme a Dallasnak és a padról sokszor eredményes is a veterán kiscsatár, ma a Detorit ellen játszanak, már pedig ez a meccs elég pontgazdagnak ígérkezik.